Love and Honor (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Love and Honor (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Love and Honor (2013)

1779
 100 min    2013    HD     5.7

Kur një ushtar i ri në Vietnam ndahet nga e dashura e tij, bashkë me mikun e tij të ngushtë vendosin të largohen nga ushtria dhe të kthehen në vendlindje për ta rifituar atë.