Love and Monsters (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Love and Monsters (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Love and Monsters (2020)

3232
 109 min    2020    Full HD     7.2

Shtatë vjet pas Monsterkalipsit, Xhoel Dauson, së bashku me pjesën tjetër të njerëzimit, ka jetuar nën tokë qëkur krijesat gjigante morën kontrollin e tokës. Pasi u rilidh në radio me të dashurën e tij të shkollës së mesme, Eimi, e cila tani është 80 milje larg në një grup tjetër, Xhoel fillon të ndiejë prapë për të. Sapo Xhoeli e kupton se nuk i ka mbetur asgjë nën tokë, ai vendos të shkojë drejt Eimit, duke marrë parasysh të gjithë përbindëshat e rrezikshëm që do të hasë rrugës.