Luca (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Luca (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Luca (2021)

2928
 101 min    2021    Full HD     7.6

Diku në rivierën italiane, një përbindësh deti me aftësinë për të marrë formën njerëzore kur zbret në tokë, eksploron qytetin e Portorosos me shokun e tij të ngushtë, Alberton, duke përjetuar një verë që do t’i ndryshojë jetën.