Lucky Number (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lucky Number (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lucky Number (2015)

694
 80 min    2015    HD     5.0

Jeta e një të riu vazhdon të pësojë humbje të mëdha, derisa rastësisht ai merr numrin e vjetër të telefonit të një ylli basketbolli me nofkën “Shenjti”. Përmes mesazheve ai fillon të bëhet pjesë e festave luksoze dhe e shoqërisë së lartë. Ai po jeton një jetë të mirë, derisa idhulli i tij e zbulon.