Ludo (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ludo (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ludo (2020)

3625
 149 min    2020    HD     7.6

Nga një video seksi e publikuar në internet e deri tek një valixhe e humbur me para, katër histori shumë të ndryshme ndërthuren nëpërmjet tekave të fatit, rastësisë dhe një krimineli të paparashikueshëm.