The Last Paradiso (2021) a.k.a L'ultimo paradiso – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Last Paradiso (2021) a.k.a L’ultimo paradiso

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Last Paradiso (2021) a.k.a L’ultimo paradiso

648
 107 min    2021    HD     5.5

Në Italinë e viteve 1950, një shpirt i lirë ëndërron për dashuri dhe drejtësi. Por një lidhje dashurie e ndaluar shkatërron gjithçka. Bazuar në një histori të vërtet.