Machine Gun Preacher (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Machine Gun Preacher (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Machine Gun Preacher (2011)

18071
 129 min    2011    HD     6.8

Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje mision ndihmes ne Sudan dhe duke pare masakrat qe ndodhin , fillon te ndihmoje femijet duke ndertuar jetimore , dhe duke marre armet per te luftuar kunder rrebelve…