Mad Max: Fury Road (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mad Max: Fury Road (2015)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Mad Max: Fury Road (2015)

41329
 120 min    2015    HD     8.1

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua e guximshme, e cila kërkon të shkojë në vendlindjen e saj.