Madame Claude (2021) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Madame Claude (2021) +18


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Madame Claude (2021) +18

1655
 112 min    2021    Full HD     

Parisi, fundi i viteve 1960. Madama Klod është në krye të një biznesi prostitucioni të suksesshëm, që i jep asaj pushtet mbi botën franceze politike dhe kriminale. Por fundi i perandorisë së saj është më afër sesa ajo mendon.