Magic Arch (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Magic Arch (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Magic Arch (2020)

2647
 82 min    2020    HD     5.4

Një delfin i ri por me imagjinatë aktive shpeton Qytetin e Peshqve" nga kërcënimi i ngjalave Morejs dhe arrin të bashkohet me babanë e tij pas zbulimit të harkut magjik.