Making Monsters (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Making Monsters (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Making Monsters (2019)

204
 82 min    2019    Full HD     

Fundjava idilike në fshat e një shakaxhiu të famshëm në media sociale dhe e të fejuarës së tij, shndërrohet në një video argëtuese, ku kryefjala është jeta, apo vdekja.