Malcolm & Marie (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Malcolm & Marie (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Malcolm & Marie (2021)

1219
 106 min    2021    HD     6.8

Marrëdhënia e një regjisori dhe të dashurës së tij testohet pasi ata kthehen në shtëpi nga premiera e filmit të tij dhe presin përgjigjet e kritikëve.