Maleficent (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Maleficent (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Maleficent (2014)

29283
 97 min    2014    HD     7.0

Një zanë hakmarrëse nxitet të mallkojë një princeshë të posalindur, por zbulon se fëmija mund të jetë një person i cili mund të sjellë paqe në vendin e tyre të trazuar.