Maleficent: Mistress of Evil (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Maleficent: Mistress of Evil (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Maleficent: Mistress of Evil (2019)

14743
 119 min    2019    Full HD     7.0

Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj të Moorit. Gjërat komplikohen kur qëllimet e liga do të nisin luftën mes këtyre mbretërive dhe kur fuqitë e errëta të futen në lojë.