Malik (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Malik (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Malik (2021)

2161
 162 min    2021    HD     8.4

Një e kaluar e mbushur me krim, vdekje dhe dhimbje i tregohet Freddy, një kriminel i mitur, i cili është caktuar të eliminojë xhaxhain e tij të larguar Sulaiman, një patriark i plakur, ndërsa ishte prapa hekurave