Mamma Mia! (2008) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mamma Mia! (2008)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mamma Mia! (2008)

13642
 108 min    2008    HD     6.4

Historia e një vajze që kërkon të gjej babanë e saj të vërtetë, e treguar me këngët e grupit të famshëm ABBA.