Mank (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mank (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mank (2020)

59
 131 min    2020    Full HD     7.1

Hollivudi i viteve 1930 rivlerësohet nga syri kritik i skenaristit Herman J. Menkuic kur ai nxiton për të mbaruar skenarin e filmit "Qytetari Kein" i vitin 1941.