Martha Marcy May Marlene (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Martha Marcy May Marlene (2011)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Martha Marcy May Marlene (2011)

1153
 102 min    2011    Full HD     6.9


E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.