Martyrs Lane (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Martyrs Lane (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Martyrs Lane (2021)

1601
 96 min    2021    Full HD     5.6

Leah,10, jeton në një famull të madh, plotë me shpirtra dhe I varfër. Ditën që shtëpia është e mbushur me njerëz; natën është errësirë, bosh, një hapësirë për makthet e Leahs të futen brenda. Një vizitore e vogël, nate I sjell Leahs ngushëllim, por para se ajo të kuptojë se vizitorja e saj e vogël të ofrojë dije që mund të jenë shumë, shumë të rrezikshme.