Master (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Master (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Master (2021)

1994
 179 min    2021    HD     7.6

Një profesor pijanec dërgohet në një shkollë riedukimi, ku përballet me një gangster që përdor fëmijët për akte kriminale.