Masterminds (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Masterminds (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Masterminds (2016)

12223
 95 min    2016    HD     5.8

Një roje në një kompani furgonësh të blinduar në pjesën jugore të SHBA-së, organizon një nga grabitjet më të mëdha bankare në historinë e Amerikës. Bazuar në grabitjen e Lumis Fargo në Tetor të vitit 1997.