Maya the Bee 3: The Golden Orb (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Maya the Bee 3: The Golden Orb (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Maya the Bee 3: The Golden Orb (2021)

1342
 88 min    2021    HD     6.0

Kur Maja, një bletë e vogël kokëfortë dhe shoku i saj më i mirë, Uilli, shpëtojnë një milingonë princeshë, ata e gjejnë veten në mes të një beteje buburrecash, e cila do ti çojë në një botë krejtësisht të re dhe do të testojë miqësinë e tyre.