This Means War (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
This Means War (2012)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

This Means War (2012)

23546
 103 min    2012    HD     6.3

FDR dhe Tak janë operativë të fshehtë të CIA-së dhe shokë të ngushtë... derisa të dy bien në dashuri me Lorenën joshëse dhe seksi. Miqësia e tyre vihet në provë ndërsa zhvillojnë një betejë epike për dashurinë e saj, duke përdorur aftësitë e tyre të vëzhgimit dhe një sërë pajisjesh të teknologjisë së lartë. Le të fitojë spiuni më i mirë!