Men of Honor (2000) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Men of Honor (2000)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Men of Honor (2000)

6973
 129 min    2000    HD     7.2

Bazuar në historinë e vërtetë të palombarit (marinar) të parë afrikano-amerikan Carl Brashear dhe njeriut që e stërviti atë.