Midnight (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Midnight (2021)



PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Midnight (2021)

860
 103 min    2021    Full HD     6.3

Një nënë dhe vajzë e shurdhër ndërpresin një psikopat serial ndërsa ai përpiqet të pretendojë viktimën e tij të radhës, vetëm për të gjetur zemërimin e tij të drejtuar drejt tyre.