Midnight in Paris (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Midnight in Paris (2011)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Midnight in Paris (2011)

1131
 94 min    2011    HD     7.7

Një komedi romantike për një familje që udhëton në kryeqytetin Francez për biznes. Grupi përfshin një çift të ri të fejuar i cili detyrohet të përballet me iluzionin se një jetë ndryshe nga e tyrja është më e mirë.