Midway (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Midway (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Midway (2019)

13865
 138 min    2019    Full HD     6.8

Historia e betejës së Midway, e treguar nga marinarët dhe ushtarët që e luftuan... Pas sulmit në Pearl Harbor nga Japonezët, flota Amerikane detyrohet të sulmojë Japoninë, e fundit e mbetur nga kundërshtarët në luftën e dytë botërore.