Minamata (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Minamata (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Minamata (2020)

2223
 115 min    2021    Full HD     8.3

Fotografi i luftës W. Eugene Smith udhëton përsëri në Japoni ku dokumenton efektin shkatërrues të helmimit me merkur në komunitetet bregdetare.