Minamata (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Minamata (2020)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Minamata (2020)

2536
 115 min    2021    Full HD     8.3

Fotografi i luftës W. Eugene Smith udhëton përsëri në Japoni ku dokumenton efektin shkatërrues të helmimit me merkur në komunitetet bregdetare.