Minari (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Minari (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Minari (2020)

1247
 115 min    2020    HD     7.7

Në vitet '80-të, një familje koreane, krijon një fermë në Arkansas të Shteteve të Bashkuara.