Mindhunters (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mindhunters (2004)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mindhunters (2004)

1072
 106 min    2004    HD     6.4

Një grup praktikantësh të FBI-së dërgohen në një ishull të largët për trajnimin e simulimit. Pasi mbërrijnë atje, ata kuptojnë se ndodhen në shënjestrën e një vrasësi serial, i cili mund të jetë dikush mes tyre.