Miranda Veil (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Miranda Veil (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Miranda Veil (2020)

1209
 104 min    2020    Full HD     

Soren aspiron të jetë një vrasës serial. Ai zgjedh Mirandën si viktimën e tij të parë por të dy habiten pa masë kur kuptojnë që ajo është e pavdekshme. Këtu nis rrugëtimi për zgjidhjen e një misteri të pashpjegueshëm.