Miss (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Miss (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Miss (2020)

1194
 107 min    2020    HD     6.4

Ndryshe nga djemtë e tjerë të moshës së tij, ëndrra e Aleksit është të bëhet Mis Franca. Pas një jetë të vështirë me vdekjen e prindërve të tij, i dyzuar midis një trupi mashkullor dhe një brendësie femërore, ai përpiqet të fitojë vetëbesimin dhe të kuptoj vendin e tij në botë duke garuar në konkursin e Mis Francës 2020.