Miss Meadows (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Miss Meadows (2014)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Miss Meadows (2014)

5857
 88 min    2014    HD     5.7

"Një mësuese e shkollës fillore, e edukuar, e ëmbël dhe e kujdesshme, kohën e saj të lirë e kalon me lulet dhe duke bërë rolin e hakmarrëses. Pasi fillon një marrëdhënie sentimentale me sherifin e zonës ku ishte transferuar, do t'i duhet të përballet me kriminel të lëshuar nga burgu...