Mission Possible (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mission Possible (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mission Possible (2021)

656
 95 min    2021    HD     6.5

Një agjente sekrete kineze Da-hee merr informacione se një numër i madh armësh zjarri të paligjshme po futen në Kore dhe është dërguar për të hetuar rastin. Ajo takon Su-hanin, i cili supozohej ta ndihmonte në këtë rast, por për shkak të aftësive të tij të dobëta, ata vazhdojnë të zihen për gjëra të parëndësishme. Por kur dëshmitarët e tyre vriten papritmas, ata të dy bëhen të dyshuarit kryesorë.