Modigliani (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Modigliani (2004)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Modigliani (2004)

509
 128 min    2004    HD     7.4

Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.