Moffie (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Moffie (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Moffie (2019)

982
 104 min    2019    HD     6.8

Historia e dy djemve afrikano-jugorë, të rekrutuar në ushtri, të cilët përpiqen të pajtohen me homoseksualitetin e tyre.