Monday (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monday (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Monday (2020)

874
 116 min    2020    Full HD     6.2

Një e premte qejfi mund të vijojë me një fundjavë të çmendur, por çfarë ndodh kur vjen e hëna e pashmangshme?