Money Heist: The Phenomenon (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Money Heist: The Phenomenon (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Money Heist: The Phenomenon (2020)

12658
 57 min    2020    HD     8.0

Këtu tregohet pse dhe si "Money Heist" ndezi një valë entuziazmi në të gjithë botën për një grup të dashur hajdutësh dhe profesorin e tyre. Serialin La Casa de Papale me Titra Shqip e gjeni në sektorin e Serialeve!