Monster (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monster (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Monster (2021)

1118
 98 min    2021    HD     6.5

Një student i mençur, 17-vjeçar nga Harlemi, e sheh botën e tij të përmbyset kur akuzohet për një vrasje. Ne ndjekim udhëtimin e tij dramatik përmes një beteje komplekse ligjore.