A Monster Calls (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Monster Calls (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Monster Calls (2016)

14606
 128 min    2016    HD     7.5

Një djalë kërkon ndihmë nga një përbindësh peme që të mund të përballojë sëmundjen e rëndë të mamasë së tij.