Monster Hunter (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monster Hunter (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Monster Hunter (2020)

9732
 103 min    2020    Full HD     5.3

Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të pamëshirshëm. Përballë rrezikut për jetën, ata ndeshin një gjahtar përbindësash që do jetë shpresa e tyre e vetme për t'u kthyer pas...