Monster Hunter (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monster Hunter (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Monster Hunter (2020)

1987
        HD     

Del në kinema më 30 Dhjetor 2020! Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të pamëshirshëm. Përballë rrezikut për jetën, ata ndeshin një gjahtar përbindësash që do jetë shpresa e tyre e vetme për t'u kthyer pas...