Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Monster Hunter: Legends of the Guild (2021)

1728
 58 min    2021    Full HD     5.2

Aideni jeton në një botë ku njerëzit bashkëjetojnë me përbindëshat e tmerrshëm. Ky djalë i ri duhet të ngrihet dhe të shërbejë si luftëtar për të vrarë dragoin që rrezikon fshatin e tij, por ai nuk mund ta bëjë këtë pa disa aleatë të besuar dhe një mentor të mençur...