Monsters and Men (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monsters and Men (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Monsters and Men (2018)

1155
 96 min    2018    Full HD     5.9

Pasojat e vrasjes nga policia të një njeriu me ngjyrë, të treguara përmes syve të kalimtarit që filmoi aktin, një oficeri policie afro-amerikan dhe një fenomeni bejsbolli në shkollë të mesme, të frymëzuar për të mbajtur një qëndrim.