Monsters of Man (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Monsters of Man (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Monsters of Man (2020)

3108
 131 min    2020    HD     5.1

Një kompani robotike bashkohet me një agjent të korruptuar të CIA-s për një operacion ushtarak të paligjshëm. Hedhja e katër robotëve prototip në një kamp të dyshuar për prodhimin e drogës në trekëndëshin e Artë që askush nuk do e ndjej dëmin.