Mortal (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mortal (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mortal (2020)

10078
 104 min    2020    HD     5.7

Një i ri amerikan, me origjinë norvegjeze, zbulon papritur se zotëron fuqi të mbinatyrshme, të cilat i kanë bazat në mitologjinë e vendit. Udhëtimi i tij në tokën e të parëve, do të shndërrohet në një aventurë misterioze, në kërkim të së vërtetës...