Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021)

1106
 89 min    2021    HD     7.0

Heronjtë duhet të udhëtojnë në Mbretërinë e Botës së Jashtme për të mbrojtur Mbretërinë e Tokës, ndërsa Akrepi po kërkon Kamidogun e lashtë para se të përdoret për të ringjallur Qenien e Unifikuar.