Mosul (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mosul (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mosul (2019)

8753
 86 min    2019    HD     7.9

Një film emocionues i ushtrive lokale dhe aleatëve të feve të ndryshme që u bashkuan për të çliruar qytetin e dytë më të madh të Irakut me 1.3 milion njerëz nga ISIS në 2017.