Mosul (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mosul (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Mosul (2020)

4785
 101 min    2020    HD     7.4

Një gazetar irakian bashkohet me një ushtri aleatësh në betejën për të çliruar qytetin e Mosulit nga Shteti Islamik.